This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies

HOTLINE: +420 732 300 900

pricelist

free consultation

contact

Chirurgie ruky je na klinice plastické chirurgie INTER CLINIC novým oborem, ačkoliv spadá do kategorie plastické chirurgie. Reagujeme tak na poptávku našich klientů, kteří poptávají řešení problémů jako např. karpální tunel, de Quervain, lupavý prsta další problémy svalů a šlach na ruce.

Chirurgie ruky v INTER CLINIC Praha - Radotín

Chirurgie ruky v INTER CLINIC nabízí špičkové specialisty, MUDr. Filipa Hebelku, kterého znají především horolezci, dále pak MUDr. Ludmilu Fialovou, která působí rovněž ve Vysokém nad Jizerou. Problematiku šlach na ruce a jejich operativu zvládají naprosto fenomenálně a jsou vyhledávanými specialisty. V INTER CLINIC nabízíme jak konzervativní, tak operační léčbu.

Karpální tunel

Operace karpálního tunelu - stejně jako ostatní zákroky chirurgie ruky - nabízíme v extrémně krátkých časových lhůtách. Speciálně u karpálního tunelu k objednání na zákrok stačí výsledky vyšetření EMG, průměrná lhůta objednání k operaci je v průměru cca 10 dní.

Proč zvolit chirurgii ruky v INTER CLINIC

Důvodů, proč dát přednost našemu soukromému zařízení, je několik:

  • máte jistotu, že Vaši ruku bude operovat skutečný specialista,
  • objednací lhůty jsou extrémně krátké,
  • ceny jsou dostupné každému,
  • Vaše ošetření proběhne v příjemném prostředí rodinné kliniky, kde se personál na své klienty/pacienty, opravdu těší. :)

Are you considering plastic surgery or hair surgery?

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz